B2B
spolupráce

Putovní kino funguje pro koncové uživatele od roku 2016. V roce 2021 jsme se rozhodli rozšířit naši působnost také pro firmy, pro které dodáváme realizaci letního kina na klíč na základě rámcové smlouvy. Nejčastější je realizace kin pro firemní zákazníky. Jedním z nich je například společnost Kofola a. s., pro kterou jsme realizovali a realizujeme napříč ČR a SR projekt Kofokino.

B2B API

Pokud to povaha spolupráce vyžaduje, tak máme pro každou firmu připravené API, díky kterému propojíme systémy a taková firma nám může „nasypat“ data o jednotlivých projekcích do našeho interního systému. Tato data může v reálném čase editovat dle vlastní potřeby. Vždy proto máme vše aktuální a nestane se jediná chyba při odbavení projekcí.

Interní systém

Vždy se na nás můžete spolehnout. Disponujeme robustním interním systémem, který jsme si vyvinuli na míru. Excel u nás nehledejte. Systém eviduje každou projekci a vždy umíme dohledat historii daného promítání. Systém nás hlídá a upozorňuje na deadliny u projekcí (grafiky, filmy apod.). Naše sms brána s obousměrnou komunikací zajistí dokonalé spojení s koncovým zákazníkem. Pro firmy umíme exportovat reporty o každé projekci vč. GPS souřadnic, fotografií z místa promítání, počtu návštěvníků a stavu počasí.